Harmonizace energií

Každý z nás má jistě přání žit spokojený a šťastný život. Aby tomu tak mohlo být, tak potřebujeme vnitřní rovnováhu, potřebujeme být v souladu sami se sebou.

Pokud dovolíme negativním emocím, aby se zabydlely v nás samotných tak dříve nebo později se začnou objevovat potíže. První příznaky mohou být naprosto nevinné – cítíme únavu, lehké vyčerpání, které se později mohou rozvinout ve stresovou zátěž, nespavost, stavy úzkosti, bolesti v bedrech, krční páteře, poruchy imunitního systému  a následně závažné, život ohrožující onemocnění.

Abychom šli po své  životní cestě v co nejpříjemnějším stavu, musíme si být vědomi nejen vlastní zodpovědnosti za sebe samotné, ale musíme i měnit své myšlení a to na pozitivní vnímání všeho co nám životní cesta přináší.

V našem těle je spousta energetických center a my se budeme zejména zaměřovat na 7 čakrových oblastí. Naší snahou bude za pomocí energií, barev, obrázků, kamenů a různých meditačních a oddechových příležitostí pomoci vám k souladu, k pocitu vnitřní rovnováhy.  Když se dostaneme do rovnováhy, bude se nám dařit ve všech oblastech našeho života. A to je přeci parádní představa a to zejména v dnešním uspěchaném světě, že se cítíme dobře, že jsme si vědomi podstaty vnitřního klidu.

Pro tyto účely pro vás připravujeme nejen produktovou řadu na harmonizaci energii, ale i různé semináře, besedy, víkendové pobyty.

Máte jakýkoliv dotaz nebo by jste se rádi přihlásili na diagnostiku?

Kontaktujte mě a domluvíme se spolu.

8 + 14 =