Numerologie

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu.

Podle data narození můžeme získat informace o našem charakteru a o naší životní cestě. Tak jak Iridologie je okno do naší duše, tak je numerologie okno do nám neviditelného ovšem reálného světa.

Numerologie prošla mnohaletým vývojem.  Rozšířila se postupně do celého světa a tak vzniklo několik způsobů interpretací čísel

Za zakladatele numerologie je považován řecký filosof, astronom a matematik Pythagoras, jenž žil okolo roku 500 př.n.l.

Pythagoras určil každému číslu jeho kvalitu a zavedl systém, s nímž pracujeme ještě dnes. Numerologie nám dává možnost každému jednotlivému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, emoční kvalitu a energii.  Pomocí toho si můžeme snadněji odpovědět na otázku, kdo vlastně jsme.

Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Učí nás lépe pochopit i naše slabé stránky.

Pomocí srovnání našich osobních čísel s čísly našich partnerů ať už životních nebo pracovních nám pomůže najít k sobě cestu, naučit se lépe komunikovat.

Čím dříve rodiče objeví kouzlo numerologie, tím dříve se naučí chápat své děti, porozumí jim. Datum narození jsou dané do vínku vlastnosti, možnosti í překážky. Na životní cestě.

Pomocí Praktické numerologie, kterou jsem absolvovala u lektora Marka Sčotky se můžete například dozvědět i to, kdy je Vaše osobní jaro, léto, podzim a kdy zima v e vztahu právě k datu narození. Co je pro Vás ve kterém určitém období důležité, čemu byste se měli věnovat a které aktivity naopak omezit.

Numerologie nevěští. Numerologie usnadňuje pochopit – Kdo jsme a s kým si můžeme nebo naopak nemůžeme porozumět v závislosti na tom, kdy jsme se narodili.

Máte jakýkoliv dotaz nebo by jste se rádi přihlásili na diagnostiku?

Kontaktujte mě a domluvíme se spolu.

13 + 10 =