Ing. Šárka Laštovičková

Narodila jsem se v Novém Jičíně a již jako malá holka jsem měla velké přání stát se zdravotní sestrou a pomáhat lidem. Díky tomu, že oba mí rodiče pracovali ve zdravotnictví, jsem k tomu měla blízko. Navštěvovala jsem zdravotnické kroužky a absolvovala různé soutěže.

Paradoxně to byli právě mí rodiče, kdo mě od profese zdravotní sestry nakonec odradili. Po dohodě s nimi jsem nastoupila na gymnázium s cílem následného studia medicíny. Ani nevím, jak se to stalo, ale nakonec jsem v roce 1994 v ruce držela diplom ze Strojní fakulty J. Jako strojní inženýrka jsem své vzdělání, věřím, že řádně, uplatňovala takřka 20 let.

Celou tu dobu mne provázel můj celoživotní zájem, a to léčivé byliny a různé alternativní léčitelské směry. Dostala jsem se k řadě literatury, přednášek a zejména k velmi zajímavým lidem.  Absolvovala jsem kurz mé dnes velmi oblíbené Iridologie, Reflexní terapie, Výživového poradenství a jiných dalších metod.

Mým přáním je pomoct najít přírodní cestu ke zdraví každému, kdo se na mne s důvěrou obrátí a bude chtít pro sebe něco udělat.

Baví mne lidem poskytovat příležitosti poznat nové směry, nové možnosti, jak si vylepšit zdraví, dostat se do fyzické i psychické pohody.  A z tohoto důvodu také již několik let organizuji v Novém Jičíně přednášky, semináře, prožitkové víkendy a v neposlední řadě Festivaly zdraví a pohody.

Snažím se stále vzdělávat a sbírat zkušenosti a budu moc ráda, když vám dokážu prospět, pomoci a podpořit Vás ve Vaší snaze udržet si co možná nejdéle fit tělo i mysl 🙂

Šárka

O poradně ZDRAVÉ TĚLO

Co děláme a s čím pracujeme?

Naše poradna, ve které se zaměřujeme na přírodní péči o člověka, má za cíl pomoci klientům najít svoji správnou cestu k utužení svého zdraví, a to nejen po stránce fyzické.

Naše poradna, ve které se zaměřujeme na přírodní péči o člověka, má za cíl pomoci klientům najít svoji správnou cestu k utužení svého zdraví, a to nejen po stránce fyzické.

Pomocí Iridologie, Reflexní terapie a řeči těla identifikujeme, co je v těle v nesouladu, která místa v našem těle jsou energeticky oslabená

Snažíme se klienty naučit, jak si mohou sami co nejvhodněji upravit stravu a s pomocí přírodních produktů a každodenních vhodných návyků napravit vnitřní rovnováhu. Odkyselit, odkovit a zbavit své tělo zátěže nehostinných patogenů.

Ke své práci využíváme bylinky ze samotné Sibiře a takzvanou mízu rostlin, což jsou terapeutické esenciální oleje. velmi vhodným doplňkem jsou tělové a ušní svíce.

Ve své praxi používám produkty z Novosibirska. Sibiř je jedinečnou krajinou. Více než 70 % tohoto obrovského území, většího než Čína nebo USA, není dosud zasaženo civilizací. Právě zde se vyskytují planě rostoucí byliny, jedinečné svou čistotou a sílou svých účinků.

Právě tyto rostliny a jejich přirozená a původní energie, která jim pomáhá k přežití v tomto drsném podnebí, se stává neoddělitelnou součástí našich produktů. A díky nim naši klienti dosahují dobrých a rychlých výsledků.

100 % esenciální oleje čerpám z různých firem s velkým ohledem na jejich kvalitu a účinnost. Snažím se pro své klienty díky neustálému sebevzdělávání hledat a využívat to nejkvalitnější co náš trh nabízí.

Máte jakýkoliv dotaz nebo by jste se rádi přihlásili na diagnostiku?

Kontaktujte mě a domluvíme se spolu.

5 + 13 =